Spoločnosti v skupine ABC Data:
Aktuálne ceny akcií ABC Data S.A.:

Novinky2014-11-10
Na trhu je dostupný už druhý model smartfónu značky Colorovo. CityTone Vision 4,7 vznikol s úmyslom vyhovieť náročným používateľom, vyhľadávajúcim medzi spotrebnou elektronikou moderné produkty, ktoré sa dajú prispôsobiť ich individuálnym preferenciám. Telefón oslovuje zákazníka dokonalými parametrami, prístupnou cenou a neštandardnou výbavou. Nový model CityTone Vision dostal o 0,7” väčší displej QHD, vyrobený technológiou IPS s rozlíšením 540x960 px. Toto riešenie je predurčené na využívanie mobilných aplikácií, takých populárnych medzi používateľmi smartfónov. Používateľský komfort displeja pritom ostáva na vysokej úrovni, keďže pri 4,7” je aj naďalej možné telefón pohodlne obsluhovať jednou rukou.
2014-05-13
Na základe zmluvy s Electronic Arts, gigantom medzi výrobcami v priemysle videohier, spoločnosť ABC Data rozšírila svoj sortiment o najväčšie hity EA a stáva sa ich jediným distribútorom v Českej republike, Maďarsku a na Slovensku. ABC Data predáva už niekoľko rokov taktiež produkty Activision Blizzard, vďaka čomu je spoločnosť už teraz najväčším distribútorom hier v regióne.
2014-03-17
ABC Data bola odmenená na EMEA Channel Academy 2014 - spoločnosť získala ocenenie „Najlepší distribútor” v strednej a východnej Európe na DISTREE konferencii EMEA, ktorá sa konala v Monaku. Je to už po piatykrát za posledných šesť rokov, čo bola spoločnosti ABC Data udelená táto cena.
2014-03-16
Od začiatku februára do polovici marca odchádzajú tisíce žiakov a študentov na jarné prázdniny. Veľmi často ide o cestu ďaleko od domova. Pre nich, Colorovo, vlastná značka ABC Data S. A. pripravila úplne novú prenosnú nabíjačku Colorovo PowerBox Slim 3000.
2014-03-11
Colorovo, vlastná značka spoločnosti ABC Data, jedného z najväčších IT distribútorov v strednej a východnej Európe uvádza na trh svoj najnovší prírastok z rady Vision: Colorovo CityTab Vision 7.85" 3G GPS. Je to už druhý 7.85-palcový Colorovo tablet.