Spoločnosti v skupine ABC Data:
Aktuálne ceny akcií ABC Data S.A.:

Novinky2017-02-24
Spoločnosť ABC Data bola zvolená najlepším distribútorom elektroniky pre strednú a východnú Európu. Toto ocenenie, ktoré udeľuje EMEA Channel Akadémia, je jedným z najprestížnejších ocenení v tomto odvetví pre túto časť Európy. Vyhlásenie víťazov a slávnostné predanie cien najlepším distribútorom z konkrétnych oblastí EMEA sa konalo vo štvrtok 23. februára v Monaku na konferencii Distree EMEA.
2016-09-26
Spoločnosť ABC Data, ktorá sa zaoberá distribúciou IT hardwaru a spotrebnej elektroniky dnes oznámila, že bola menovaná v Európskej únii oficiálnym partnerom popredného výrobcu smatfónov Xiaomi. V regióne bude distribuovať produkty Xiaomi najskôr v Poľsku, neskôr chystá svoje aktivity rozvíjať aj v ďalších krajinách strednej a východnej Európy.
2016-09-22
Príjmy z predajov hier pre počítače a mobilné zariadenia i naďalej medziročne rastú a situácia na miestnych trhoch zodpovedá globálnym trendom. Spoločnosť ABC Data zverejnila najdôležitejšie regionálne údaje o predajoch a prognózy toho, čo môžeme na českom a slovenskom trhu očakávať v 4. štvrťroku 2016 a na začiatku roku 2017.
2016-08-23
ABC Data má záujem o zisk kontrolného balíka viac ako 80% akcií v spoločnosti S4E S.A. Ide o kľúčovú IT akvizíciu roka v IT sektore a dokazuje silnú pozíciu ABC Data ako lídra v distribúcii IT riešení a spotrebnej elektroniky v Poľsku a regióne strednej Európy.
2016-08-16
Distribútor IT a spotrebnej elektroniky, spoločnosť ABC Data, pridáva do svojej ponuky moderné 3D skenery Pixelio. Nová regionálna zmluva potvrdzuje súčasný trend: technológia 3D tlače berie útokom ďalšie a ďalšie trhy a získava popularitu medzi firemnými používateľmi i bežnými spotrebiteľmi. 3D Pixelio využijú mimo iného fotografi, pracovníci múzeí, archeológovia, konštruktéri, grafici, blogeri alebo špecialisti na elektronický obchod.