Spoločnosti v skupine ABC Data:
Aktuálne ceny akcií ABC Data S.A.:

ABC Data skupina


 
 

ABC Data skupina
ABC Data S.A.
 
PL
ABC Data Česko
CZ
ABC Data Slovensko
SK
ABC Data Litva, Lotyšsko i Estónsko
LT
ABC Data Maďarsko
HU
ABC Data Rumunsko
RO
ABC Data Nemecko
DE
ISource S.A.

 

ABC Data Marketing  

 

Verejná akciová spoločnosť, ABC Data S.A., je materskou spoločnosťou skupiny ABC Data, ktorá vlastní 100 % akcií svojich dcérskych spoločností. ABC Data S.A. spolu so svojimi  dcérskymi spoločnosťami pôsobí ako distribútor IT v Poľsku a v siedmych krajinách strednej a východnej Európy.

 

ABC Data S.A.

Spoločnosť bola založená v roku 1985 v Bonne pod názvom ABC Data Import und Export GmbH. Od začiatku pôsobila aj na poľskom trhu. V roku 1990 vznikla v Poľsku spoločnosť ABC Data Sp. z o.o. Od roku 2010 je akciová spoločnosť ABC Data S.A. kótovaná na burze GPW vo Varšave. ABC Data už mnoho rokov patrí medzi lídrov na trhu distribúcie IT v Poľsku a je hlavným hráčom v rámci strednej Európy.

www.abcdata.com.pl

ABC Data Česko

Spoločnosť ABC Data začala poskytovať služby českým zákazníkom v roku 2005 ako Actebis Česko (Actebis Holding GmbH bol vtedy majiteľom spoločnosti ABC Data). V súčasnosti sa predaj realizuje prostredníctvom pobočky ABC Data s.r.o. so sídlom v Prahe.

www.abcdata.cz

ABC Data Slovensko

Spoločnosť ABC Data s.r.o. so sídlom v Bratislave vznikla v januári 2007. Klienti skupiny ABC Data na území Slovenska majú odvtedy priamu podporu a prístup k výrobkom z ponuky spoločnosti ABC Data.

www.abcdata.sk

ABC Data Litva, Lotyšsko a Estónsko

V 2010 roku vznikla pobočka UAB „ABC Data Lietuva“, ktorá zákazníkom z Litvy uľahčila prístup k ponuke spoločnosti ACB Data. V roku 2011 začala litovská pobočka zabezpečovať predaj aj na území Lotyšska a Estónska.

www.abcdata.lt  www.abcdata.lv  www.abcdata.ee

ABC Data Maďarsko

V roku 2012 bola založená pobočka ABC Data Hungary Kft. Maďarskí klienti môžu odvtedy využívať širokú ponuku skupiny ABC Data, ako aj lokálnu podporu zamestnancov spoločnosti ABC Data.

www.abcdata.hu

ABC Data Rumunsko

Skupina ABC Data začala pôsobiť na rumunskom trhu v roku 2010 prostredníctvom pobočky SCOP Computers S.A. V roku 2013 spoločnosť ABC Data S.A. predala svoje podiely v tejto firme a začala podnikať prostredníctvom spoločnosti ABC DATA DISTRIBUTIE S.R.L. so sídlom v Bukurešti.

www.abcdata.com.ro

ISource S.A.

Od roku 2008 iSource S.A. distribuuje produkty Apple a kompatibilné príslušenstvo. V decembri 2013 iSource S.A. podpísal investičnú dohodu o predaji 100 percent akcií spoločností ABC Data S.A. a stal sa tak súčasťou skupiny ABC Data.

ABC Data Marketing

ABC Data Marketing Sp. z o.o. bola založená v decembri 2011. Poslaním tejto spoločnosti je poskytovať najvyššiu kvalitu marketingových služieb obchodným partnerom a najväčším IT dodávateľom spoločnosti ABC Data, a taktiež poskytovať služby spoločnostiam mimo obor. Pôsobíme na trhoch strednej a východnej Európy.

Ponúkame širokú škálu marketingových služieb vrátane: POS materiálov, BTL, ATL, promo akcií a súťaží, vernostných programov, eventov a konferencií, PR aktivít a zavádzanie nových značiek na trh.

K realizácii projektov pre našich klientov používame osvedčené riešenia a marketingové nástroje, a zároveň  prichádzame s novými nápadmi a promo akciami. Sme tím skúsených ľudí, ktorí sú pripravení na nové výzvy.

www.abcdata-marketing.eu